Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Науково-практичний семінар на тему: «Розвиток початкової освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

Дата: 28 лютого о 11:00
75 переглядів

Учителька 2 класу Бабійчук Н.В. ознайомила всіх присутніх із методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок»; презентувала інтегровані уроки «Я досліджую світ». Учителі охоче, з великим інтересом виконували завдання по темі вказаного уроку. Використання даної методики спрямоване на розвиток важливих соціальних умінь і навичок, а саме здатність співпрацювати у колективі, співпереживати за результат товариша.
Шовкалюк В.Г., директор школи, показав презентацію, де було наголошено про компетентнісний підхід, ключові компетентності; педагогіку партнерства; особливості організації освітнього середовища. Всі учителі приймали активну участь в обговоренні питання щодо реалізації Концепції «Нова українська школа».
Підводячи підсумки семінару, заступник з навчально-виховної роботи Перебийніс А.А. ще раз наголосила, що реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетенцій. Семінар цінний практичними ідеями, пройшов цікаво, в атмосфері творчості та доброзичливості.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.