Новини проекту
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

Для їх усунення вам необхідно почистити cache та cookie у браузері https://e-schools.info/help/79


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Науково-практичний семінар на тему: «Розвиток початкової освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

Дата: 28 лютого о 10:52
68 переглядів

27.02.2020 року відбувся науково- практичний семінар в Почапинецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів на тему: «Розвиток початкової освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи». Учасниками семінару були учителі даної школи. Розпочала семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Перебийніс Алла Андріївна , яка акцентувала увагу педагогів на особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи, в якій головним принципом є дитиноцентризм, розвиток талановитості кожної дитини. Учитель початкової школи – це носій суспільних й освітніх змін, активний учасник і провайдер реформ у системі освіти. Суспільство, держава поклали на учителів початкових класів відповідальну місію: першими стати на шлях реформи. Тому і мета даного семінару – сприяти підвищенню ефективності та результативності освітнього процесу, формуванню комунікативної, соціальної компетентності педагогів, стимулювання бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал з метою реалізації Концепції «Нова українська школа».
Учителями початкових класів Лавренчук О.І., Бабійчук Н.В., Шовкалюк Г.М., Калюжко Т.І .висвітлено такі питання:
-навчально-пізнавальні інтереси в розвивальному навчанні;
- ранкові зустрічі з молодшими школярами ;
- формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів засобами LEGO – конструювання;
- основа формування «компетенцій майбутнього» в учнів Нової української школи.
Досвід учителів був представлений як теоретично так і практично. Продемонстровані цікаві методики, форми й методи, які застосовують вчителі з молодшими школярами. Так, учителька 1 класу Лавренчук О.І. провела майстер-клас, на якому запропонувала виконати завдання з української мови, математики, природознавства; фізкультхвилинки з використанням цеглинок для формування здоров’язбережувальних компетентностей мололодших школярів: «Цікавий мішечок», «Новий сусід», «Злови колір». Учителі ( в ролі учнів) грались з цеглинками відомого конструктора, вивчаючи, як саме його можна використовувати у навчальному процесі. І здавалося б, такий простий інвентар, але за допомогою нього можна вивчати різні теми з математики, природознавства, української мови , і все у вигляді пізнавальної гри.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.